Oferta dla biznesu

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie importu towarów z Chin i Tajwanu. 21 lat w biznesie, 16 lat doświadczeń w imporcie z Chin i Tajwanu. Naszą specjalizacją jest pomoc w przypadkach trudnych.

Każda poważniejsza sprawa ma swoją specyfikę i jest wyceniana indywidualnie, a więc zapraszamy do kontaktu.

Nasze mocne strony


Każde zlecenie ma swoją własną specyfikę.
Zadaj zapytanie, aby uzyskać wycenę i krótką bezpłatną konsultację.

Kontakt

Cennik usług w typowym scenariuszu realizacji:

Raport o producencie

Usługa porównawcza.*

  • Weryfikacja firmy i jej danych
  • Porada eksperta

* Ważna uwaga! Prezentujemy wyłącznie jako materiał do porównania. Raport tego typu zasadniczo ma minimalne znaczenie praktyczne. Ma wartość jedynie jako załącznik do dokumentacji dla klienta wymagającego tego typu procedur.

O jej niskiej użyteczności decydują kwestie obyczajowe (chińska kultura biznesowa), ale przede wszystkim konieczność wizytacji na miejscu, celem wykluczenia niektórych czynników ryzyka, a nie pozyskania tzw. "podkładki" poświadczającej troskę o bezpieczeństwo transakcji. Szczegóły poniżej.

Cena: 80-100 €

Wytypowanie kontrahenta

Nasza usługa podstawowa

  • Wytypowanie 3-5 kontrahentów rokujących najlepiej.
  • Weryfikacja firm i jej danych.
  • Śledzenie postępu realizacji usługi on-line.
  • Porada eksperta.

Zalecamy fizyczną wizytę naszego agenta w ostatecznie wytypowanej firmie. W takiej opcji cena usługi wynosi 200€ + zwrot kosztów podróży

Szczegóły... Zapytaj

Cena: 150-200 €

Sporządzenie zamówienia

Usługa podstawowa.

  • Weryfikacja parametrów towaru.
  • Eliminacja problemów w komunikacji.
  • Negocjacja ceny i sformułowanie zamówienia w ostatecznej wersji.
  • Porada eksperta.

Cena: 200-300 €


Każde zlecenie ma swoją własną specyfikę.
Zadaj zapytanie, aby uzyskać wycenę i krótką bezpłatną konsultację.

Kontakt


Kup książki twórcy Chiny.pl

36 forteli

Podręcznik budowania obrazów mentalnych i dziesiątki anegdot historycznych — ze wstępem Andrzeja Sapkowskiego

Siły psychohistorii

Podobnie jak w bestsellerze 36 forteli jest to studium oraz dziesiątki przykładów. • Temat poradnika: dostrzeganie ukrytych prawidłowości i przewidywanie przyszłych zdarzeń. Anegdoty o mistrzach obserwacji rzeczywistości i mistrzach zmieniania myśli w czyn.

Starożytna mądrość chińska

Zbiór 81 sentencji i cytatów, które są jednocześnie kluczem do zrozumienia chińskiej mentalności i chińskiej kultury

Drogi wędrownych doradców

Pięknie ilustrowany zbiór 81 maksym układających się w wizję starożytnych artystów, poetów i ludzi czynu, których zbiorowy wysiłek stał się fundamentem chińskiej cywilizacji.

Opowieści z dawnych Chin

Zbiór pięknych, pełnych pozytywnej energii opowieści oraz skłaniających do zadumy legend i anegdot, który pomoże ci zrozumieć kulturę i historię Państwa Środka.

Chiny 一 Pulsujący matecznik cywilizacji

Zbiór 81 maksym i przysłów, z pomocą których zrozumiesz esencję chińskiej historii: poznasz czyny i uczucia ludzi, których losy i czyny są tworzywem chińskiej państwowości i aspiracji imperialnych.

Sun Zi i jego Sztuka wojny

Traktat Sztuka wojny w przekładzie Piotra Plebaniaka bezpośrednio z chińskiego języka klasycznego, stylizowany na piękną polszczyznę Sienkiewicza. Do tego wizje wojny i konfliktów prof Bralczyka i ponad 20 innych mistrzów oraz ekspertów.

Prawidła geopolitycznej gry o przetrwanie

Praca, w której sam autor i zaproszeni eksperci prezentują swoje wizje prawidłowości geopolitycznych, okraszając je przykładami z kart historii i wydarzeń współczesnych. W środku 43 mapy i 29 zdjęć oraz ilustracji, które pomogą zrozumieć zawiłą logikę zmagań między mocarstwami.

Wzorce Zwyciężania tom 1

Studium historycznych analiz potyczek, bitew i operacji militarnych. Autorzy analizują je tak, aby czytelnik mógł z pozytywnych i negatywnych doświadczeń nauczyć się osiągać sukces militarny w każdej sytuacji.